Alleen blauwe M&M's

m&m’s

Je kunt m&m’s ook één voor één opeten. Dat wist ik niet. Niemand had me dat ooit verteld. Je sabbelt en langzaam smelt het gekleurde suikerlaagje weg. Onder druk van je tong versplintert plots het laagje en de warme chocola verspreidt zich door je mond.

Het is lekker. Maar het haalt het niet bij minimaal een tiental m&m’s tegelijkertijd in je mond malen en de suikersplinters in je gehemelte laten prikken terwijl je smaakpapillen overweldigd worden door een teveel aan chemisch opgeleukte, goedkope melkchocolade.

Meer lezen in:
  • Het glas moet wel

    Het glas moet wel

    Wanneer ik voor de derde keer de linkerpagina in mijn boek niet geregistreerd heb maar wel al aan de rechter begin, leg ik me erbij neer.

  • Taxi

    Taxi

    Hij werkt zestig uur in de week en zal dat blijven doen terwijl hij weet dat, hoe hard hij ook werkt, hij nooit genoeg zal verdienen om achterover te kunnen leunen.

  • Maak je dromen waar

    Maak je dromen waar

    Alleen mijn rode, natte neus houdt me nog wakker. Zou ik dan toch een hond zijn? Ik doe mijn ondergoed uit, probeer te blaffen, maar houd mijn sokken aan.

  • Een goede dag

    Een goede dag

    Je moet weten dat ik mijn borden bij de kringloop heb verzameld en ik daar iedere keer slechts één bord koop.

  • Waar ik eindig

    Waar ik eindig

    Ik moet soms met de nagels van mijn ene hand voelen onder die van de andere. Precies daar waar de wereld begint en de huid van mijn vingers ophoudt.

  • Herfst

    Herfst

    Terwijl ik eigenlijk moet werken en belangrijke dingen te doen heb, eet ik een beetje van mijn eigen vlees.

  • bramen

    bramen

    Hier groeien de lekkerste bramen. Ze zijn niet van mij.

  • toerdefransje

    toerdefransje

    Bovenaan het viaduct komt hij als eerste de bocht door. Zijn vrouw volgt hem op enkele meters afstand. Ze beginnen aan de afdaling richting het dorp. Het is niet stijl maar de weg is lang